DEGVIELAS UZPILDES STACIJAS CIRCLE K SLOKA ATKLĀŠANA

Pēc vērienīgu rekonstrukcijas darbu pabeigšanas š.g. 8. janvārī Jūrmalā tika oficiāli atklāta SIA AUGSTCELTNE franšīzes degvielas uzpildes stacija CIRCLE K SLOKA.

Stacijas pārbūve ilga 3 mēnešus, kuru  laikā tika veikti nozīmīgi uzlabojumi uzpildes laukumā, kā arī tika paplašinātas un labiekārtotas stacijas veikala telpas.

Veikala apmeklētāju rīcībā tagad ir gaiša telpa atpūtas brīdim un maltītes ieturēšanai, ir palielināts arī klientiem pieejamo labierīcību telpu skaits, viena no kurām ir aprīkota cilvēkiem ratiņkrēslos. Ātrākai klientu apkalpošanai veikalā tagad ir vairāk kases aparātu, vairāk karsto dzērienu aparātu, kā arī tiek piedāvāta plašāka ēdienkarte.

Savukārt uzpildes laukumā tika nomainīti visi degvielas uzpildes sūkņi, pārbūvētas gāzes uzpildes vietu nojumes, izbūvētas jaunas uzpildes vietas kravas automobiļiem un jauna tvertne lielāku degvielas krājumu uzglabāšanai, kā arī uzstādīta AdBlue šķidruma iekārta.

Jauno staciju ar simbolisku sarkanās lentes pārgriešanu atklāja SIA CIRCLE K LATVIA izpilddirektore Gunta Jēkabsone un SIA AUGSTCELTNE prezidents un valdes priekšsēdētājs Juris Kursītis. Atklāšanā piedalījās abu uzņēmumu projekta īstenošanā iesaistītie darbinieki, sadarbības partneri un Jūrmalas pilsētas domes pārstāvji.

Sveicam nozares vadītāju Sergeju Vjatkinu, degvielas uzpildes stacijas CIRCLE K SLOKA vadītāju Māru Zariņu un visu nozares komandu ar jaunās stacijas atklāšanu! Veiksmi!

REKONSTRUKCIJAS DARBUS ĪSTENOJA: SIA AUGSTCELTNE BŪVNIECĪBAS PĀRVALDE [DIREKTORS JĀNIS OZOLIŅŠ, PROJEKTA VADĪTĀJS KASPARS SILKĀNS] SADARBĪBĀ AR SIA BUKOTEKS, SIA MJ PARTNERI, SIA DLL SERVISS.

 

  zina bilde